top of page

APIE MUS

Puppies

MARTYNA IR DAINIUS

Labas, mes esame Martyna ir Dainius bei mūsų mini veislynas Margas Briedis, esame įsikūrę Vilniaus senamiesčio pakraštyje.

 

Nors esame visiškai pakvaišę dėl šunų, pirmasis mūsų šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas Pelkė (Giltinė Vaivorykštė) atkeliavo pas mus iš Vaivorykštės veislyno gan neseniai - 2017 metais.

 

Mūsų namuose atsiradus Pelkei gavome ne tik puikų šunį, bet ir draugystę su veislyno Vaivorykštė veisėjomis, kurios ir paskatino mintį, jog Pelkei reikia turėti šuniukų - taip 2019 metais pasaulį išvydo vada K - 6 nuostabūs mažyčiai taksiukai. 

 

Vados K atsiradimas įvyko padedant ir palaikant Vaivorykštės veislynui, taigi ir vada buvo registruota Vaivorykštės vardu. Na, o 2020 metais iš didelės meilės ir noro tęsti pradėtus darbus atsirado mini veislynas Margas Briedis.

MINI VEISLYNAS
MARGAS BRIEDIS

Kodėl mini veislynas? Nes jis mažas, jis šeimyninis ir vienintelis dalykas, kuris mums svarbu - tai šunų gerovė.

Šiuo metu veislyne gyvena Pelkė (Gilitinė Vaivorykštė) bei Kūdra Vaivorykštė, Pelkės dukra. Pelkė parodose jau yra pasiekusi puikių rezultatų - ji yra ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos bei Estijos čempionė tiek jaunimo, tiek ir suaugusiųjų kategorijose, taip pat yra Baltijos jaunimo čempionė.

 

Kūdra dar tik pradėjo parodų karjerą, bet jau tapo Lietuvos jaunimo čempione.

Mes jau nebegalime įsivaizduoti savo gyvenimo be Pelkės ir Kūdros, kurios į kasdienybę  įneša tiek daug spalvų, džiaugsmo, ir, žinoma, įvairiausių išdaigų. Nori ir tu naujo šeimos nario? Bendraukime.

Mini veislynas Margas Briedis yra reigstruotas FCI, Lietuvos kinologų draugijoje valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje, yra Lietuvos taksų klubo narys, moka mokesčius bei yra socialiai atsakingas.

Šunims padaryti visi veislei privalomi tyrimai: Genetinis tyrimas (DNR sertifikatas), akių dugno tyrimas bei bakteriologiniai tyrimai. 

Pelkės (Giltinės Vaivorykštės) giminės medis yra čia.

Kūdros Vaivorykštės giminės medis yra čia.

Už nuotraukas ačiū: July photography, Jurga Urbonaitė Svetlana Valoueva, Deimantei Rudžinskaitei, Jolanta Photography, Dovaldė BūtėnaitėPet City.

MARGO BRIEDŽIO DRAUGAI

Kennel Vaivorykste logo
LKD logo
LTMK logo
Dogs of Vilnius logo
GGI logo
bottom of page